TM Kursa Maksa

Veic pirmo soli

Maksa sevī iekļauj

Personīga apmācība viens pret viens

Ieguvumi mūža garumā

Pastāvīgs atbalsts

Vienreizējs maksājums

Tas ir neizbēgams fakts, ka šajā valstī cilvēku maksātspēja krietni atšķiras.

Attiecīgi, Nesatricināmās Latvijas Izglītības Centrs, kas pasniedz TM Latvijā ir izstrādājis maksu gradāciju saskaņā ar bruto ienākumiem.

Tādejādi,cilvēki ar lielākiem ienākumiem maksā vairāk, bet  ar zemākiem ienākumiem maksā mazāk.Šajā ziņā mēs paļaujamies uz jūsu godīgumu.

Kursa maksa

  • Standarts tarifs – 300 eiro
  • Studentiem, skolēniem– 150 eiro
  • Bērniem zem 10 gadiem – 20% no vecāka cenas.

Īpašas likmes

  • Ir īpašas likmes ģimenēm.
  • Divi pieaugušie ģimenes locekļi un viens nepilngadīgs – 450 eiro
  • Ja Jums ir lielāki ienākumi un Jūs vēlaties veikt papildus ziedojumus, tas var palīdzēt atbalstīt cilvēkus ar mazākiem ienākumiem.

 

Individuāli, grupas un korporatīvie kursi

Mēs varam arī sagatavot cenu piedāvājumus privātām apmācībām, kā arī kursiem uz vietas uzņēmumu un izglītības iestāžu telpās. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu sazinieties ar mums.

Maksājumi pa daļām, stipendijas

Mūsu mērķis ir padarīt Transcendentālo Meditāciju pieejamu pēc iespējas vairākiem cilvēkiem.Atsevišķos gadijumos, piedāvājam iespēju apmaksāt kursa maksu pa daļām, un izņēmuma kārtā, daļējas stipendijas ir pieejamas cilvēkiem ar ierobežotiem līdzekļiem. Lai saņemtu papildus informāciju, sazināties ar Jūsu vietējo TM skolotāju.

Bezpeļņas organizācija

Latvijā Transcendentālo Meditāciju pasniedz Nesatricināmās Latvijas Izglītības Centrs. Visus ienākumus no kursa maksām izmanto, lai atbalstītu organizācijas izglītības un labdarības pasākumus.

"Jūs veicat vienreizēju maksājumu un guvumi no tā jums noderēs visu jūsu atlikušo mūžu, salīdzinot ar vienreizēju auto servisu."

Finansists

Deivida LinčaFonds "Ārstējot traumas un izmainot dzīves" Palīdzot cilvēkiem kam palīdzība nepieciešama

Mahariši Fonds sadarbība ar Devida LinčaFondu atbalsta TM programmas bezpajumtniekiem, ieslodzītajiem un riskiem pakļautiem bērniem.

Veikt pirmo soli

Reģistrējies tiešsaistes info lekcijai